Küf ve Rutubet Önleyiciler

Küf ve Rutubet Önleyici

micropak

Micro-Pak Dri Clay

micropak

Ambalaj

Yüksek kaliteli bentonit kilden yapılmış ve biyolojik olarak parçalanabilen Kraft kağıdında paketlenmiş %100 doğal ve plastik içermeyen bir kurutucu. Dri Clay®, sentetik kurutuculardan daha iyi performans gösterir ve çok çeşitli ürünleri küf ve nem hasarından güvenle korur.

Kullanım

Kapsamlı bir küf ve rutubet oluşumunu engellemek için tek başına veya Micro-Pak® Etiketler ve Micro-Pak® PE Levhalar ile birlikte kullanın.

Etki

Micro-Pak Dri Clay® nemi kalsiyum klorürden daha iyi emer ve özellikle tekstil, ev mobilyası, ahşap, kağıt, elektronik cihazlar, gıda, ilaç, tıbbi cihazlar, metal bileşenler ve bunlar gibi neme karşı hassas olan herhangi bir ürüne mümkün olan en iyi korumayı sunar.

Micro-Pak Etiketler

küf ve rutubet önleyici

Ambalaj

Güvenli, etkili, kullanımı kolay ve göze batmayan. Ürünlerinizin küflenmesini engellemek için ayakkabı ve diğer kutulu ürünlerle birlikte Micro-Pak® Etiketleri kullanın.

Kullanım

Havasız folyo poşetlerin içerisinde bulunan stickerlar ürün kutusunun içerisine bir yada iki adet yapıştırılarak kullanılır.

Etki

Küf oluşumunu engellemede güvenli ve efektif bir yöntem olan Micro-Pak® stickers, kutulu ürünler için dizayn edilmiş özellikle ayakkabılar için dizayn edilmiştir.

küf ve rutubet önleyici
küf önleme

Micro-Pak PE Sheets

küf önleme

Ambalaj

Güvenli, kullanımı kolay ve uygun maliyetli bir çözümle çoklu torbada paketlenmiş ürünlerinizi küflenmeden saklayın. Micro-Pak® PE Sheetler havasız folyo poşetlerin içerisinde paketlenmede ve beş değişik boyda üretilmektedir.

Kullanım

Micro-Pak® PE Sheet’ler ürün poşetlerinin içerisine bir yada iki adet yerleştirilerek kullanılır.

Etki

Küf oluşumunu engellemede güvenli ve efektif bir yöntem olan Micro-Pak® PE Sheets polybag paketleme yapılan kumaş, çanta, deri ürünleri, aksesuarlardan mobilyalara kadar olan ürünler için dizayn edilmiştir.

Micro-Pak Container Dri II

küf önleyici

Ambalaj

Nakliye sırasında konteyner içerisinde dengeli bir bütünlük sağlayarak ürünlerinizi meydana gelebilecek, küf, pas ve korozyona karşı korur. Küf oluşumunu engellemede, güvenli, efektif ve kolay bir yöntemdir.

Kullanım

Konteyner içerisine askı yardımı ile asılarak ürünlerinizi nakliye sırasında oluşabilecek hasarlardan koruma sağlar.

Etki

Nakliye konteynırlarının içindeki nemi gidererek, ürünleriniz taşınırken emsalsiz koruma sağlar. Gelişmiş bileşenler, kendi ağırlıklarının %300'üne kadar nemi emer, nemi diğer çözümlere göre daha hızlı ve daha uzun süre azaltır.

küf önleyici
Shopping Cart
Scroll to Top